اخبار

رییس‌ جمهور صبح چهارشنبه ۲۶ آبان ماه وارد کرج، مرکز استان البرز شد

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس‌ جمهور صبح چهارشنبه در سی و سومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید، وارد کرج مرکز استان البرز شد و در بدو ورود از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرج، استاندار و جمعی از مقامات ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

روحانی در بدو ورود به استان البرز در جمع خبرنگاران با اشاره به تصمیمات مختلفی که برای توسعه و آبادانی استان البرز اتخاذ شده، اظهار امیدواری کرد که مجموع این تصمیمات به نفع مردم و موجب خیر و برکت برای استان باشد.
روحانی، استان البرز را جوان‌ترین استان کشور توصیف کرد و اظهار داشت: این استان بخاطر اینکه محل اتصال مرکز به غرب و شمال کشور است، بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

رییس‌ جمهور گفت: استان البرز دارای مردمی با روحیه بانشاط و آزمون‌داده در دوران دفاع مقدس و همه مراحل انقلاب بوده و جزو پیشتازان مردم کشورمان در روزهای مهم تاریخی کشورمان هستند.

روحانی در ادامه از سفر به استان البرز و دیار عاشقان ولایت در ایامی که بوی عطر حسینی و اهل بیت عصمت و طهارت به مشام می‌رسد، اظهار خوشحالی کرد و گفت: در این سفر طرح‌ها و پروژه‌هایی که در هیأت وزیران برای توسعه و پیشرفت استان مورد بحث و تصمیم‌گیری قرار گرفته ، به اطلاع مردم خواهد رسید.

شرکتهای بزرگ منجمله گروه صنایع غذایی درنا نیز در این استقبال، پذیرای رئیس جمهور محبوب بودند.

تعداد بازدید : 1034
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
ساعت و تاریخ : 06:34- 1397/4/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :