:: درنا در نمایشگاه InterFood آذربایجان


به گزارش روابط عمومی گروه صنایع غذایی درنا، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آذربایجان از 26 الی 28 اردیبهشت ماه در اکسپوی باکو برگزار شد. نمایشگاه اینترفود آذربایجان یکی از مهم ترین مکان‌های ملاقات فعالان صنایع غذایی منطقه خزر است که سالانه میزبان هزاران بازدید کننده حرفه ای از بیش از 28 کشور از سراسر جهان است. نمایشگاه خوراکی آذربایجان خودش را به عنوان جایگاه معتبر ملاقات‌ سالانه بین متخصصان و نمایش‌دهندگان تجهیزات، محصولات و خدمات در صنعت خوراکی ثابت کرده است. این نمایشگاه فرصت‌هایی برای یافتن مشتریان جدید، تقویت روابط موجود با شرکای تجاری و ورود به بازارهای جدید را فراهم می‌کند.

گروه صنایع غذایی درنا باحضور در سالن 4 و فضایی به متراژ 25 مترمربع میزبان بازدیدکنندگان خارجی بود. نکته قابل توجه این نمایشگاه استقبال کم نظیر مردم آذربایجان از غرفه درنا بود که علت اصلی آن را می توان به حضور درنا در فروشگاه های بزرگ اوبا مارکت و آراز مارکت کشور آذربایجان و رضایت مندی مردم این کشور از محصولات درنا دانست. باتوجه به اینکه درنا در سال 2024-2023 محصولات جدیدی را معرفی نموده است، ارتباطات بسیار خوب و موثری با کشورهای بلاروس، قزاقزستان، تاجیکستان و ترکمنستان در حوزه صادرات به این کشورها شکل گرفت.

درنا باتوجه به کیفیت بالای برگزاری این نمایشگاه و تعداد بازدیدکنندگان موفق به اخذ سرتیفیکیشن این نمایشگاه شد.تعداد بازدید : 581